MÖBLER / Bord / Piedestal 10392654
nr 1039 2654
Piedestal
Rörstrand, höjd: 90 ca
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 maj 2016
kl 18:00:03
19/5 23:53:58
Rörstrand